Loading the content...

Kontakt

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Nærenergi

Nærenergi blev oprettet i 2006 og har igennem de seneste 10 år oparbejdet en position som Nordens ledende kompetencemiljøer indenfor biogas, opgradering af biogas, biovarme og CNG/CBG. Nærenergi har har hovedkontorer i Haugesund i Norge og Stenløse, lidt udenfor København. Derudover har vi afdelinger i Stavanger i Norge og i Århus. 

Nærenergi er komplette, driftsikre og grønne energiløsninger – tæt på dig!
Vi leverer alt fra rådgivning, beregning, projektering og risikovurdering til endelig etablering af komplette biogas- og opgraderingsanlæg – samt fyldestationer for gasdrevne køretøjer. Alt sammen udviklet af Nordens førende specialister.

 

Følg os på Linkedin for at følge vores aktiviteter: LinkedIn

Adm. Dir., for Nærenergi Danmark

Jacob Himmelstrup

Email: jacob.himmelstrup@narenergi.dk

Mobil: +45 24 27 97 04
Teknisk Projektleder, Civ.Ing

Kim Otto Lund Thunbo

Email: kim.otto@narenergi.dk

Mobil: +45 31 14 44 84
Projektleder

Steen Penzien-Mikkelsen

Email: steen.penzien@narenergi.dk

Mobil: +45 61 28 08 16
Marketing Manager

Dilek Peker

Email: dilek.peker@narenergi.dk

Mobil: +45 52 17 52 20
Økonomichef

JAN LAU

Email: jan.lau@narenergi.dk

Mobil: +45 33 22 45 02
Service tekniker

Tony Ward

Email: tony.ward@narenergi.dk

Mobil: +45 33 22 45 02
Adm. direktør for Nærenergi i Norge

Ørjan Ingebrigtsen

Email: orjan.ingebrigtsen@narenergi.no

Mobil: +47 92 01 91 43
Økonomichef

Morten Wannberg

Email: Morten.wannberg@narenergi.no

Mobil: +47 95 20 59 91
Teknisk leder / HMS- & Kvalitetschef

Harry Leo Nøttveit

Email: harry.nottveit@narenergi.no

Mobil: +47 97 77 72 00
Projektleder

Karl Ludvig Ådland

Email: karl.ludvig@narenergi.no

Mobil: +47 48 03 59 52
Salgsleder - Gas

Kenneth Halleland

Email: kenneth.halleland@narenergi.no

Mobil: +47 97 09 08 50
Projektleder

Knut-Olav Færaas

Email: knut-olav.faraas@narenergi.no

Mobil: +47 48 22 70 79
Projektingeniør

Inger Marie Kjærnli

Email: inger.marie.kjarnli@narenergi.no

Mobil: +47 48 13 53 37
Salg- og Projektingeniør

Ørjan Hansen

Email: orjan.hansen@narenergi.no

Mobil: +47 97 57 05 36
Drift-/Projektingeniør

Leif Inge Maldal

Email: Leif.inge.maldal@narenergi.no

Mobil: +47 45 00 21 03
Salgskonsulent - Produkt

Irene N. Brekke

Email: irene.brekke@narenergi.no

Mobil: +47 90 73 01 28
Projektlederassistent

Silje Olaussen

Email: silje.olaussen@narenergi.no

Mobil: +47 99 78 13 13
Gastekniker

Roger Kallekodt

Email: roger.kallekodt@narenergi.no

Mobil: +47 45 29 12 23
Gastekniker

Trygve Nordal

Email: trygve.nordal@narenergi.no

Mobil: +47 47 63 87 46
SERVICETEKNIKER

Jan Kåre Johannessen

Email: jan.kaare.johannessen@narenergi.no

Mobil: +47 97 77 23 22

Nærenergi AS

Eikeskogsvegen 22
5570 Aksdal
Tlf: +47 52 75 47 30
Epost: post@narenergi.no
Faktura: invoice@narenergi.no

Nærenergi AS, avd. Kleppe

Bjørkestubben 4
4352 Kleppe
Tlf: +47 901 30 128
Epost: post@narenergi.no
Faktura: invoice@narenergi.no

Nærenergi – Danmark

Knud Bro Alle 4B
DK-3660 Stenløse Danmark
Tlf: +45 25 94 45 02
Epost:kontakt@narenergi.dk
Faktura: invoice@narenergi.dk

Back to top