Loading the content...

Kontakt

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Sherex-Europe_20170309_04
Administrerende Direktør

Jacob Himmelstrup

Email: jacob.himmelstrup@narenergi.dk

Mobil: +45 24 27 97 04
thumbnail_pastedImage
COO

Dan Haarh Madsen

Email: dan.madsen@narenergi.dk

Mobil: +45 22 21 30 37
2018-02-portræt_04
Bogholderi, ordrebehandling og indkøb

Sanne Bendtsen

Email: sanne.bendtsen@narenergi.dk

Mobil: +45 25 10 44 01
victor
Webmaster

Victor Bonde Rasmussen

Email: victor.rasmussen@narenergi.dk

Mobil: +45 53 53 87 41
tony-220x200
Service tekniker

Tony Ward

Email: tony.ward@narenergi.dk

Mobil: +45 33 22 45 02
profil2
Økonomichef

Eivind Våga Kallevik

Email: eivind.kallevik@narenergi.no

Mobil: +47 94 81 47 67
Harry Farve
Teknisk leder / HMS- & Kvalitetschef

Harry Leo Nøttveit

Email: harry.nottveit@narenergi.no

Mobil: +47 97 77 72 00
Karl-Ludvig Farve
Projektleder

Karl Ludvig Ådland

Email: karl.ludvig@narenergi.no

Mobil: +47 48 03 59 52
Irene Farve
Salgskonsulent - Produkt

Irene N. Brekke

Email: irene.brekke@narenergi.no

Mobil: +47 90 73 01 28
Inger Marie Farve
Projektingeniør

Inger Marie Kjærnli

Email: inger.marie.kjarnli@narenergi.no

Mobil: +47 48 13 53 37
silje-220x200
Projektlederassistent

Silje Olaussen

Email: silje.olaussen@narenergi.no

Mobil: +47 99 78 13 13
Leif Inge Farve
Drift-/Projektingeniør

Leif Inge Maldal

Email: Leif.inge.maldal@narenergi.no

Mobil: +47 45 00 21 03
Roger Farve
Gastekniker

Roger Kallekodt

Email: roger.kallekodt@narenergi.no

Mobil: +47 45 29 12 23
Back to top